Projekto vadovės baigiamasis žodis


2008-07-04

“Vaikų, iškrentančių iš bendrojo lavinimo sistemos, skaičiaus mažinimas, stiprinant prevencinių grupių veiklą ugdymo institucijose“ - tai  pirmasis tokio pobūdžio Lietuvos socialinių pedagogų asociacijos sumanytas ir įgyvendintas projektas.
Įgyvendintas sėkmingai, nes apie šį projektą bei galimybes, kaip sukurti vaiko gerovės mokyklą sužinojo ne tik socialiniai pedagogai ir kiti vaiko gerovės specialistai  iš Vilniaus apskrities, bet ir  iš įvairių Lietuvos kampelių.  O projekto metu išleista mokomoji knyga “Vaikų, iškrentančių iš bendrojo lavinimo sistemos, skaičiaus mažinimas: prevencinių grupių veikla ugdymo institucijose“ daugeliui tapo “stalo knyga”.
Įgyvendintas sėkmingai, nes projekto įgyvendinimui buvo parinkti tinkami partneriai -  Nusikalstamumo prevencijos Lietuvoje centras ir Vilniaus pedagoginis universitetas, kurie viso projekto metu   siekė konstruktyvaus dialogo.
Įgyvendintas sėkmingai, nes projekto valdymo grupės  nariai - Vaiko teisių apsaugos kontrolierė  Rimantė Šalaševičiūtė, Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento direktoriaus pavaduotojas Rolandas  Zuoza ir VšĮ VLGN „Atsigęžk į vaikus” direktorė Sigita Ignatovičienė - nuolat sekė projekto eigą bei rezultatų siekimą.
Įgyvendintas sėkmingai, nes visi projekto metu įdarbinti asmenys  kokybiškai atliko savo pareigas bei  funkcijas.
Įgyvendintas sėkmingai, nes projekto vykdymo grupė - administratorės Alina Goberytė ir Akvilė Dudulevičiūtė bei finansininkė Irena Braškienė -  labai stengėsi laiku ir efektyviai įvykdyti numatytas veiklas.
Įgyvendintas sėkmingai, nes Europos socialinio fondo agentūra teikė nuolatinę pagalbą ir konsultacijas, o tarpinė institucija- Švietimo ir mokslo ministerija - visada akcentavo tokio pobūdžio projektų būtinybę.
Dėkoju visiems, kurie prisidėjo įgyvendinant šį projektą, o ypač tiems, kurie dalyvavo mokymuose, baigiamojoje konferencijoje, tapo projekto konsultantais,  pasiūlė naujų idėjų, kaip bendromis visų mūsų jėgomis galime sukurti vaiko gerovės mokyklą.

Pagarbiai
 
Projekto vadovė Auksė Petruškevičiūtė

« atgal